Oregano Oil

€22.68
Vaj esencial rigoni (Origanum vulgare) 100 i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11766

Vaj esencial rigoni (Origanum vulgare) 100% i pastër.

Përbërësit: 100% vaj i pastër rigoni

Aroma: Pikante

Vetitë: Pastruese, përfshirëse, ngushëlluese.

Kombinohet mirë me: Vaj kamomili, eukalipti, mente dhe vaj esencial i pemës së cajit (tea tree)

Metoda e perpunimit: Lule të thara të distiluara në avull

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI REDI_TRTirane0698627611
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Kanadeze Tirane Rruga Reshit Collaku Objekti 7/1350682053420
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI FitHealth 1Rr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
Specifikime
Sipas trupit Ambienti
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.