Rosemary Oil

1 200 Lekë
Vaj esencial rozmarine (Rosmarinus officinalis) 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Aromë: E ngrohtë, kamforace

Vetitë: Purifikues, energjizues

Përdorimi: Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Kombinohet mirë me vaj Bergamot, vaj limoni, vaj mente ose vaj trumze.

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga majat e bimës

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT695653507
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.