Garlic Oil 1500 mg Softgels

1 040 Lekë
Vaj hudhre ne kapsule 1500 mg.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • I barazvlefshëm me një thelb hudhre
  • Përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale.

Vaji i hudhrës nga NOW është i presuar dhe i përqendruar nga Allium Sativum. Hudhra është e pasur me përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale.

Përdorimi: 3 kapsula në ditë, mundësisht me ushqim

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vaj hudhre Allium Sativum
(I barazvlefshëm me 4500 mg nga e gjithë hudhra)

9 mg

*

Përbërës tjerë: Vaj soje, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, glicerinë, ujë)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci BORA-VLVlore682027785
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI ERIONI TRKamez_Tirane0682043077
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI DECKADurres0696526559
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.