Olio di Lino

850 Lekë
Vaj i farave te linit, 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1913

I pasur me vitamine F e cila rrit rezistencen e lekures dhe acid linoleik i cili redukton tharjen dhe irritimin e lekures. Lufton psoriazen dhe fale pranise se mucilagjeve qeteson dhe hidraton lekuren. I pershtatshem dhe per perkujdesjen e flokeve dhe skalpit.

Perdorimi: Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.