Olio Universale - Viso, Corpo & Capelli

€21.46
Vaj i thate multi funksional i cili perdoret, para, gjate dhe pas ekspozimit ne diell. Perthithet shpejt nga lekura dhe eshte ideal per perkujdesjen e trupit dhe flokeve ne det dhe pishina.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2204

Permban Aloe vera, te kombinuar me vaj monoi, vaj jojoba dhe vaj kajsie, te cilat kane nje efekt hidratues, ushqyes, anti-kripe, zbutes dhe shkelqyes per lekuren. Gjithashtu prania vajit te lirit, orizit dhe filtrat UVA dhe UVB, mbrojne flokun nga demtimi dhe trajtojne lekuren. Vaji i arganit dhe vitaminat A dhe E mbrojne lekuren nga plakja. Ky vaj permban gjithashtu ekstrakt karrote, e cila ndihmon ne nxirjen e lekures suaj.

10 veti ne nje produkt te vetem:

1. Hidratues

2. Ushqyes

3. Mbrojtes

4. Anti-kripe

5. Kunder plakjes

6. Nxires

7. Zbutes

8. Elasticizant

9. Shkelqyes

10. Aromatizues

Perdorimi: Aplikoni vajin ne trup ose floke, para, gjate dhe pas ekspozimit ne diell.

Paketimi: 150 ml

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.