Jojoba Oil 30 ml

€8.59
Vaj Jojoba 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed)
Availability: In stock
SKU: 10441

Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.  

Përdorimi: Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpërlajini.
Për  lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

Përbërësit: Vaj jojoba, Simmondsia Chinensis (Jojoba).

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
Products specifications
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.