Jojoba Oil 30 ml

1 060 Lekë
Vaj Jojoba 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.  

Përdorimi: Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpërlajini.
Për  lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

Përbërësit: Vaj jojoba, Simmondsia Chinensis (Jojoba).

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI OLA FARMA_KJPerballe spitalit Kavaje0682099920
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.