Jojoba Oil 118 ml

2 300 Lekë
Vaj Jojoba 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed)
Availability: In stock
SKU: 10442

Vaji jojoba është shumë i ngjashëm me sebumin e lëkurës tonë, kjo e bën atë një zgjedhje ideale për hidratimin e fytyrës, trupit dhe skalpit.  

Përdorimi: Për flokët: Aplikojeni në flokë dhe mbajeni për 5-10 minuta, pastaj shpërlajini.
Për  lëkurën: Aplikojeni në lëkurë të njomur pas dushit për ta hidratuar dhe zbutur atë.

Përbërësit: Vaj jojoba, Simmondsia Chinensis (Jojoba).

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI BABA MUSTA 4_DRDURRES0692113585
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rruga Elbasanit
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Products specifications
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW

Customers who bought this item also bought

Picture of Jasmine Fragrance
1 200 Lekë
Picture of Shea Butter 207 ml
1 500 Lekë
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.