Castor Oil

1 650 Lekë
Vaj kastori 100% i paster, i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-pressed)
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10439

Ky vaj i përdorur që në lashtësi, sot është pjesë e shumë formulave kozmetike falë vetive të tij hidratuese dhe zbutëse për lëkurën dhe flokët.

Përdorimi: Hidhni disa pika nga vaji kastorit në lëkurë dhe masazhojeni. Për flokët, mund të shtoni disa pika tek shampoja juj para larjes së flokëve.

Përbërësit: Vaj kastori nga fara e Ricinus communis.

Paketimi: 473 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EGNATIA_ELELBASAN686033036
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI NATI TIRANEPrane poliklinikes Iranian TIRANE699807898
FARMACI HEALTH FARMA 8Rr.Selman Delvina pallati nr.2/339 kati l Tirane
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI LIVIDA 1Tirane0695545372
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI PRANVERAFier
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.