Olio di Cocco BIO

€15.88
Vaj kokosi 100% i paster. (ECO-BIO, I presuar me te ftofte)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2781

Vaji i kokosit eshte ideal per lekurat e thata dhe floket. Perthithet menjehere nga lekura. Fale prezences se vitamines A dhe E hidraton dhe rrit elasticitetin e lekures, duke parandaluar keshtu plakjen. Kur aplikohet ne floke u jep atyre nje shkelqim natyral dhe i mbron nga rrezet e diellit.

Perdorimi: Per trupin: Masazhoni disa pika vaj ne lekure deria te perthithet plotesisht.

Per floket: Aplikoni disa pika tek majat e flokeve dhe lereni per disa minuta ose gjate nates. Me pas beni larjen normale te flokut.

*Vaji i kokosit shkrin rreth temperatures 25 °C. Nen kete temperature gjendet ne gjendje te ngurte. Per ta kthyer ate ne gjendje te lenget rekomandohet ta vendosni ne nje ambjent te ngrohte ose ne banjo marine.

PerdorimiAplikojeni cdo dite sipas nevojes.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Rruga Frang Bardhi Perballe Qendres Kristal
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.