Coconut Oil

1 400 Lekë
Vaj kokosi 100% natural
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10440

Vaji i kokosit është 100% i pastër dhe i presuar në mënyrë mekanike nga fruti i kokosit Cocos Nucifera. I pasur me yndyrna të ngopura ky vaj hidraton zbut dhe rigjeneron lëkurën dhe flokët.

Përbërësit: Vaj nga fruti i kokosit (Cocos Nucifera)

Paketimi: 207 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI META SHSHKODER0694531283
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI FLORITirane
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI BABA MUSTA 4_DRDURRES0692113585
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI HEALTH FARMA 8Rr.Selman Delvina pallati nr.2/339 kati l Tirane
FARMACIA TEGTirane Farke Lunder-TEG0692077700
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
Specifikime
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.