Coconut Oil

1 330 Lekë
Vaj kokosi 100% natural
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji i kokosit është 100% i pastër dhe i presuar në mënyrë mekanike nga fruti i kokosit Cocos Nucifera. I pasur me yndyrna të ngopura ky vaj hidraton zbut dhe rigjeneron lëkurën dhe flokët.

Përbërësit: Vaj nga fruti i kokosit (Cocos Nucifera)

Paketimi: 207 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI VALBONATirane0692113487
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.