Lavender Almond Massage Oil

2 670 Lekë
Vaj me vitamina A, D, E per trup te tensionuar qe ka nevoje per masazh relaksues dhe aromaterapi njekohesisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10435

Vaji i bajames me vajin e lavandës qetësojnë dhe relaksojnë trupin dhe mendjen tuaj. Kombinimi i këtyre vajrave me vitaminat A, D, E ushqejnë, hidratojnë dhe rigjerojnë lëkurën.

Përdorimi: Aplikojeni sipas nevojës. Për masazh ose si hidratues.

Paketimi: 473 ml

Përbërësit: Vaj Bajame (Prunus Amygdalus Dulcis), Vaj Ulliri Ekstra I Virgjër (Olea Europaea), Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Lavande (Lavandula Angustifolia), Lanolinë, Tokoferol (Vitaminë E Nga Soja), Palmitat Retinili (Vitaminë A) Kolekalciferolë (Vitamin D3). *E Certifikuar Organike.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.