Olio di Mandorle Dolci 500 ml

1 990 Lekë
Vaj nga bajamja e embel 100% i paster.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaj nga bajamja e ëmbël 100% i pastër. Ky vaj është përdorur tradicionalisht për vetitë e tij emoliente, presimi në të ftohtë i farave nga bajamja e ëmbël garanton përftimin e një vaji të pastër pa humbur benefitet dhe vetitë e tij.

Përdorimi: 1 ose 2 lugë në ditë.

Përbërësit: Vaj nga bajamja e ëmbël 100%

Paketimi: 500 ml

Vaj nga bajamja e ëmbël 100%

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI ELIO PGPogradec696458108
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI KAMEL FARMA 4Rr. Sami Frasheri, Pall. Moskat Tirane
FARMACI ORMIN FierLgj"8 Shkuti",Unaza e Re Fier
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI XHENITirane
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI PLECE BYZYKA_FRFier699778094
FARMACI UNIVERS PLUS_TRTirane0694845553
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI EGIAN 1_TR.........................TIRANE0675854266 ,0695226801
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.