Grapeseed Oil

690 Lekë
Vaj nga Farat e Rrushit 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Availability: In stock
SKU: 10834

Vaji nga Farat e Rrushit është i lehtë dhe pa aromë, i pasur me acide yndyrore esenciale si acidi linoleik, oleik, stearik, palmitik, miristik dhe laurik. Tekstura e tij e mëndafshtë është ideale për të hidratuar lëkurën e thatë pa bllokuar poret dhe shkaktuar akne.

Përdorimi: Si hidratues: Aplikojeni direkt në lëkurë ose si bazë tek produktet kozmetike.

Përbërësit: Vaj nga farat e rrushit (Vitis Vinifera)

Paketimi: 118 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
FARMACI ANASTASJA VAJA(GREKE)Rruga Bardhyl TIRANE698357674
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI ANDI BABAMUSTADurres0692213585
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Products specifications
Sipas tipit te produktit Vajra
Sipas Linjave NOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.