Tranquil Rose Massage Oil

1 600 Lekë
Vaj nga farat e trendafilit te eger, vaj jojoba, vaj kajsie, vaj bajame dhe vitamine E me veti antioksiduese dhe rigjeneruese.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Një përzierje me vaj nga farat e trëndafilit të egër, vaj jojoba, vaj kajsie, vaj bajame dhe vitaminë E. Vitamina E me vetitë e saj antioksiduese mbron lëkurën dhe fibrat e elastinës, vaji nga farat e trëndafilit të egër rigjeneron lëkurën, minimizon imperfeksionet, dhe mban qelizat e hidratuara, vaji Jojoba penetron thellë në lëkurë dhe ka veti rigjeneruese për qelizat, ndërsa vaji i bajames dhe i kajsisë zbusin dhe hidratojnë lëkurën, Përdorimi i esencës së trëndafilit në aromaterapi relakson, qetëson dhe rigjeneron trupin dhe mendjen.

Përdorimi: Aplikojeni sipas nevojës. Për masazh ose si hidratues.

Paketimi: 237 ml

Përbërësit:  Vaj Bajame Prunus (Amygdalus Dulcis), Vaj Kajsie (Prunus Armeniaca), Vaj Nga Farat E Rrushit (Vitis Vinifera), Vaj Nga Farat Rosa Mosqueta, Vaj Jojoba (Simmondsia Chinensis) , Ekstrakt Lule Rosa Centifolia, Ekstrakt Gjethe Rosmarinus Officinalis, Tokoferol (Vitamin E Nga Soja)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.