Olio Aloe Baby

€17.01
Vaj per bebe, i pasur me ekstrakt aloe vera, vaj ulliri, vaj bajame, vaj esencial kamomili dhe vitamine E.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0588

Rekomandohet te perdoret pas dushit per te riekuilibruar barrieren hidrolipidike te lekures se bebes. Qeteson skuqjet dhe irritimet e lekures. E pershtatshme per tu perdorur nga grate shtatezene per parandalimin e strijave. Fale pranise se ekstraktit te kamomilit ofron nje ndjesi qetesuese dhe relaksuese, vecanerisht nese aplikohet ne mbremje, para gjumit.

Perdorimi: Masazhohet lehtesisht ne lekure te thate, pas dushit ose ne mbremje para gjumit.

Permban: Ekstrakt aloe vera, vaj esencial kamomili, vaj ulliri, vaj bajame, skualene, vaj luledielli, vitamin E.

Paketimi: 200 ml

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitVajra
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.