Arnica Warming Relief Massage Oil

€18.63
Vaj per masazh me baze vaj ulliri dhe esence Arnika per dhimbje muskulare dhe kontraktime
Availability: In stock
SKU: 10437

Ky vaj ka në bazën e tij vaj ulliri, një antioksidant i fuqishëm i cili penetron lehtësisht në poret e lëkurës, së bashku me esencën e Arnika e cila rrit qarkullimin e gjakut në muskuj dhe i relakson ato. Ideal për pas stërvitjes, ditëve të ngarkuara, por edhe si hidratues lëkure.

Përdorimi: Aplikoni vajin 2-3 herë në ditë tek muskujt e kontraktuar ose në zona që ndjeni dhimbje. Evitoni pjesët sensitive.

Paketimi: 273 ml 

Përbërësit: Vaj Nga Farat E Lulediellit, Vaj Ulliri Ekstra I Virgjër, Vaj Arnika (Arnica Montana), Aroma Vaj Lavande Lavandula Angustifolia, Vaj Limoni, Vaj Palmarosa, Fragrance Naturale Vanilje, Vaj Wintergreen Oil Dhe Vitamin E Nga Soja

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Products specifications
Sipas tipit te produktitVajra
Sipas LinjaveNOW
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.