TRIDERM LEN'OIL 100 ml

€12.56
Vaj per qetesimin e kruarjeve dhe irritimeve te shkaktuara nga dermatiti dhe ekzema. Favorizon riparimin dhe mbrojtjen e lekures fale perqendrimit te larte te vitamines E dhe ekstraktit te Zanthoxilum.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2327

Rekomandohet: Per individe qe kane skuqje te lekures, ndjesi diskomforti dhe kruajtje te shkaktuar nga dermatiti dhe ekzema.

Permban: 

Vitamina E (25%): Antioksidant i fuqishem i cili lufton radikalet e lira dhe ul ndjeshem ndjesine e kruarjes.

Ekstrakt Zantoxilum: Shmang trasmetimin e ndjesise se kruajtjes ne nervat qe gjenden nen lekure.

Perdorimi: Aplikojeni disa here ne dite, sipas nevojes.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EGIAN (Fatos Mollosmani)Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.