DEFENCE ELIXAGE HUILE SERUM R3 REGENERATING OIL

€51.03
Vaj rigjenerues antirrudhe per lekura normale dhe te thata. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2787

Permban:

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Polifenole vegjetale nga Myrtus communis dhe ulliri:  Molekula natyrale me veprim detoksifikues te cilat mbrojne lekuren nga radikalet e lira. 

Perdorimi: Aplikoni 3-4 pika nga vaji ne fytyre, qafe dhe dekolte. Shmangni perdorimin ne zonen rreth syve. Mund te shtoni disa pika ne kremin tuaj te perditshem per te fuqizuar efektin e  tij.

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.