Rose hip Oil, organic

1 990 Lekë
Vaj trendafili te eger 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji i trëndafilit të egër është vaj natyral 100% i pastër, i pasur me acide yndyrore esenciale omega-6. Ky vaj mund të përdoret si antioksidant, për të ushqyer lëkurën dhe për rigjenerimin e saj.

Përdorimi:

Përbërësit: Vaj trëndafili të egër organik (Rosa moschata)

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.