E-Oil 23,000 IU

2 700 Lekë
Vaj vitamine E 23,000 IU
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaj natyral nga vitamina E që hidraton, ushqen dhe rigjeneron lëkurën.

Përdorimi: Shtoni disa pika nga vaji tek produktet tuaja kozmetike të preferuara. Për përdorim lokal, ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhojini në lëkurë dukë u fokusuar tek pjesët e thara ose të irrituara.

Përbërësit: Tokoferole (Vaj vitamine E natyral nga soja Jo-OMG), Vaj ulliri ekstra i virgjër (Olea Europaea).

Paketimi: 30 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI MATADurres0682078231
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
FARMACI NERSI FARMA PORCELAN - TIRANE0672583037
FARMACI 2 AE_TRQendra Toptani-Tirane0682153996
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.