E-Oil

2 950 Lekë
Vaj vitamine E me tokoferole mikse ne forme natyrale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Antioksidant natyral

Vaj vitamine E me tokoferole mikse në formë natyrale. Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm dhe roli kryesor është mbrotja ndaj peroksidimit të lipideve.

Përdorimi: 1/4 e një luge caji, 1-4 herë në ditë me ushqim.

Paketimi: 118 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Vitamin E
(Si tokoferol D-Alpha plus Tokoferole të tjera si:
D-Beta, D-Delta dhe D-Gamma (JO-GMO)

87 IU

290%

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ekstra i virgjër organik. Përmban sojë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440 / 695653507
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
Farmaci GenesisRr. Kavajes, Qendra GKam kati 2 Tirane0692336305
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.