VALSACOMBI 160 mg/12.5 mg x 28 tableta

€0.00
(valsartan/hidroklortiazid)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0-2833
(valsartan/hidroklortiazid)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DITE E NATE 43SHKODER
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI TEUTA TRTirane042230105
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI DITE E NATE 10TIRANE NJESIA BASHKIAKE NR.8 TIRANE
FARMACI DITE E NATE 27Kashar Yzberisht Rruga 3 Deshmoret KASHAR TIRANE
Farmaci FARMASOLTirane Rruga Muhamed Gjollesha pll 40 shk3 ap18042228223
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
FARMACI DITE E NATE 35Durres Rruga Taulantia Lagjja nr 10699910010
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 26 0697206792
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI MY CLINICTirane Rruga Ali Demi 0696996675
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
Farmaci EGIAN (Fatos Mollosmani)Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI XHENITirane
ILUMINA PHARMATIRANE Rruga Ramazan Gaxherri Tirane0694040408
Farmaci KEJDITirane Rruga Tefta Tashko Pall. alb Building0694813693
Farmaci AGNIS PHARMA Rrogozhine Fshati Kryevidh 0696103141
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI LORI KJKavaje0692602626 /55247747
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI JURI LACLa�0695613353
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI YLLITirane0684043778
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.