VALSACOMBI 160 mg/12.5 mg x 28 tableta

€0.00
(valsartan/hidroklortiazid)
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0-2833
(valsartan/hidroklortiazid)
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI L.XHAXHO Tirane Tirane Yzberisht695551338
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI DITE E NATE 37Tirane Njesia bashkiake 5 Rruga Tish Daija 0699910010
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI DITE E NATE 46Durres0699910010
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
FARMACI DITE E NATE 5Tirane Rruga Elbasanit KULLA PARK GATE
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
FARMACI DITE E NATE 41 FIER LAGJA 1 MAJI
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI EDEN_SHKODERLagja Skenderbeg_SHKODER697575034
FARMACI DITE E NATE 25Tirane Kombinat Rr Hamdi Cenoimeri
FARMACI DITE E NATE 8 Rruga Bulevardi Zogu I nr.99
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI LORI KJKavaje0692602626 /55247747
FARMACI DITE E NATE 23Komuna e Parisit nr.6/305 Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 38Vlore Rruga Sadik Zotaj godina 463
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI DITE E NATE 17Rruga Xhanfize Keko Kompleksi Lala Tirane0699910010
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI DITE E NATE 19Rruga Aleksandri i Madh nr.1 Kashar Tirane0699910010
FARMACI DITE E NATE 31Tirane Yzberish Bulevardi i Ri Rruga Engjell Mashi0699910010
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.