VITAMIN E 200 IU

380 Lekë
Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm e cila mbron qelizat e trupit nga dëmet e radikaleve të lira dhe stresi oksidativ.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11173

Përbërësit

Sasia per dozim

Vitamina E

200 IU

Përdorimi: 1 tabletë në ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI IRIS ELBElbasan Lagjja Kongresi i Elbasanit blv Aqif Pasha0696355640
Marije Dobra Tirane Rruga Bajran Curri ndertesa 4790694733700
FARMACI EDEN ELBELBASAN0698774700
FARMACI 2 A -FARM Tirane Tirane TEK CASA ITALIA694063515
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci ANICA GROPAFier Rruga Kastriot0694572662
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.