Vitamina C Pura retard

2 100 Lekë
Vitamina C me doze te larte (1000 mg). Vitamina C ka veti antioksiduese per organizmin, favorizon metabolizmin energjitik te qelizave duke mposhtur lodhjen dhe plogeshtine, nxit sistemin imunitar dhe favorizon sintezen proteinike te Kolagjenit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 90 tableta x 1400 mg

Vitaminë C

1000 mg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LIREZA Rruga e Spitalit_Berat0692523121 / 0693401382
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI 2 A -FARM Tirane Tirane TEK CASA ITALIA694063515
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226 / 0684025975
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES697703001
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.