Vitamina C Pura retard

920 Lekë
Vitamina C me doze te larte (1000 mg). Vitamina C ka veti antioksiduese per organizmin, favorizon metabolizmin energjitik te qelizave duke mposhtur lodhjen dhe plogeshtine, nxit sistemin imunitar dhe favorizon sintezen proteinike te Kolagjenit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 tableta x 1400 mg

Vitaminë C

1000 mg

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ELENA FRFier0692113969
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI 17Tirane
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.