Vitamin A 10,000 IU Softgels

880 Lekë
Vitamine A 10000 IU nga vaji i melcise se peshkut.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10101
  • 10000 IU nga vaji i mëlcisë së peshkut
  • E nevojshme për mirëmbajtjen e syve
  • Ndihmon në mbrojtjen e sistemit imunitar

Vitamina A është thelbësore për mirëmbajtjen e shëndetshme të indit epitelial, i cili gjendet tek sytë, lëkura, sistemi respirator, gastrointestinal dhe traktin urinar.

Përdorimi: 1 kapsulë xhelatinoze në ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitaminë A

10,000 IU

200 %

Përbërës tjerë: Kapsulë xhelatinore (xhelatinë, glicerinë, ujë) dhe vaj soje Përmban peshk (merluc, peshk I egër, pollack) dhe vaj soje.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI KANANITirane0672599599
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI XHENATirane0697563638
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI BORA Tirane Rruga Ali Demi, Pallati 155, Shk. 1,Tirane042378370 ,0696407370
FARMACI SAIMIR MERGJYLI_LELEZHE21523595
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
ELEZI FARM_SH.P.K Tirane Tirane FARMACI BESI- Rr.Qemal Stafa
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI JANIFARMATIRANE0692474889
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.