Vitamin C Crystals Powder

1 980 Lekë
Vitamine C 100% e paster ne forme pluhuri. (Grade Farmaceutike)
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vitamina C është një antioksidant shumë efektiv i cili mbron strukturat e trupit nga stresi oksidativ, është e nevojshme për metabolizmin aminoacid dhe përdorimin e shumë nutrientëve si acidi folik dhe hekuri, gjithashtu është shumë e rëndësishme për prodhimin e kolagjenit dhe si rrjedhojë esenciale për lëkurën, kockat dhe artikulacionet.

Përdorimi: 1/4 (1100mg) e një luge caji e tretur ne ujë ose lëng.

Paketimi: 227g

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin C (si Acid Askorbik)

1.1 g (1,100 mg)

1222%*

Përbërës tjerë: Nuk ka.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI MISHELDURRES0674044040
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.