Vitamin C-1000 Veg Capsules

2 000 Lekë
Vitamine C 1000 mg me 100 mg Bioflavonoide.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10783

Vitamina C është një nutrient esencial solubil dhe antioksidant i fuqishëm i mirënjohur për rolin e saj vital në sistemin imunitar. Vitamina C është një antioksidant shumë efektiv i cili mbron strukturat e trupit nga stresi oksidativ, gjithashtu është shumë e rëndësishme për prodhimin e kolagjenit dhe si rrjedhojë esenciale për lëkurën, kockat dhe artikulacionet. Ky produkt përmban dhe bioflavonoide të cilat punojnë në sinergji me vitaminën C për të rritur efektivitetin e saj.

Përdorimi: 1 kapsulë ne ditë.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin C (si Acid Askorbik)

1 g (1,000 mg)

1,111%*

Kompleks Bioflavonoidesh nga agrume

100 mg

*

Pluhur Rutin (Sophora japonica)

25 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë, stearat magnezi (origjinë bimore), acid stearik (origjinë bimore), silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Medicine PharmaElbasan Lagja Haxhias, Nr 9/171 30010698949921
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI WENDITirane0673138822
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI WELL PHARMA 21 DHJETORI TIRANE
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.