Vitamin E-400 IU MT Softgels

1 470 Lekë
Vitamine E 400 IU e cila mbron qelizat e trupit nga demet e radikaleve te lira dhe stresi oksidativ.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
  • Antioksidant natyral

Vitamina E është një antioksidant i rëndësishëm dhe roli kryesor është mbrotja ndaj peroksidimit të lipideve. Vitamina E mbron qelizat e trupit nga dëmet e radikaleve të lira dhe stresi oksidativ. Mbrojtja e qelizave nga stresi oksidativ arrihet vetëm nga suplementimi në doza më të larta, krahasuar me ato cfarë marrim në përditshmëri nga dieta jonë.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë gjatë një vakti

Paketimi: 50 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin E
(Si tokoferol D-Alpha plus Tokoferole të tjera si: D-Beta, D-Delta dhe D-Gamma (JO-GMO)

400 IU

1333%

Përbërës të tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë), Vaj ulliri ekstra i virgjër. Përmban sojë. (JO-GMO)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci GREKO - FARMA FETOTirane Rr Qemal Stafa pll CELA Ap 290692433336
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI ELENA FRFier0692113969
FARMACI ELENA _ELELBASAN,LGJ"HAXHIAS"RR"PETRIT GACE"0695593347
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN695156215
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan697610162
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI XHENATirane0697563638
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI JULI FIERFier0699503331
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE55243654
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
Farmaci EnxhiTirane Blv Bajram Curri Pll Jon 2000 kt 1
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
Farmaci Elisa_ELELBASAN0693182501 ,0696303788
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI DRITA.J_TRTirane,prane maternitetit te ri0697842067
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
Farmaci ANZATirane ,Rr 3 Deshmoret(perballe Amerikan 3)0676071981
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI FLORITirane
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.