Vitamin E Natural Liquid

1 780 Lekë
Vitamine E me 13,659 tokoferole d-alpha.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Antioksidant i fuqishëm
  • Përmban 13,659 tokoferole d-alpha

Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm dhe gjithashtu një nga nutrientët primarë të organizmit që lufton radikalet të lira. Kjo vitaminë është përgjegjëse për shumë procese të rëndësishme në trup si; mpiksja e gjakut, funksionet imune dhe neurologjike, procesi i plakjes dhe shumë të tjerë.

Përdorimi: 6 pika cdo ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 30 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Vitamin E (Si tokoferol D-Alpha)

91 IU

303%

Përbërës të tjerë: Vaj ulliri ekstra i virgjër organik. Përmban sojë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI NERSI FARMA PORCELAN - TIRANE0672583037
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.