PROCUTASE IONIC HYDROGEL

1 270 Lekë
Xhel i indikuar ne plage, gervishtje, abrazione, djegie, ulcera(venoze, arteriale, diabetike) etj.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0400

Permban:

Polimere natyrale hidrofilike: Produkt i patentuar me metale gjurme te jonizuara dhe peptide bimesh qe frenojne metaloproteinazat (TIMPs).

Eksipientet: Alkool, acid laktik, uje i dejonizuar.

Konservues: Klorur benzalkonium. 

Perdorimi: Lani plagen me uje te kripur steril ose ndonje produkt tjeter te pershtatshem per pastrim dhe me pas aplikoni xhelin ne plage.

Paketimi: 50 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI NACIONALTirane0688408616
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci Endri 2Rr. Ali Demi, ish merkata, njesia 03, Tirane04225544 ,0699417444
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI 24 (XHULIANA NIKOLLA) Lagja Beslidhja Bulevardi Gjergj Fishta Lezhe0672050081
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0694040455 / 0676466831
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI SALIASITirane042375320
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
FARMACI ANA BRBerat0694295424
FARMACI GREKE_ELPerballe spitaleve _Elbasan0695295190
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.