Couperose Gel

€24.30
Xhel i perqendruar me baze bimore, i pershtatshem per perdorim te perditshem.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1763

Couperose Gel vepron ne nje lekure kuperoze duke eleminuar skuqjen dhe tharjen.

- Redukton kapilare e dukshem.

- Forcon strukturen e lekures

- Efekt matifikues

Perdorimi: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Kompleksi mbrojtes (Cardiospermum Halicacabum, Echium Plantagineum Oil, Sunflower Oil)

Α-bisabolol

Acid hialuronik

Izomerati i sakaridit

Orgasol

Isis

Squalane

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSerum
Sipas LinjaveJanssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.