Aloe Vera Gel Vit. E + Tea Tree 100 ml

800 Lekë
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera, vitamine E dhe vaj esencial Tea tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vitamina E favorizon mbrojtjen e lëkurës nga oksidimi i yndyrnave. Vaji Tea Tree është i njohur për vetitë e tij antibakteriale. Xhel transparent i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 100 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Tea Tree Oil

 

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI ZOICA DIVJAKEDIVJAKE Lushnje0695263029
FARMACI LEKLI DURRESDURRES0689005489
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI 17Tirane
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
FARMACI KRISTINA FIERFIER0696457205
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI JON GOLEMGolem, Blv i Palmave Durres0693408678
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE2273223 , 0692797737
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci Orange Farmaci ElbElbasan Lagja aqif Pasha nr7/440-n.70698263223
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
Farmaci GREKO - FARMA FETOTirane Rr Qemal Stafa pll CELA Ap 290692433336
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci Suela KjKavaje, Mali i Robit, Perballe Qendres Shendetsore0693756402
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI KAMEL FARMA 4Rr. Sami Frasheri, Pall. Moskat Tirane
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI FLORITirane0672000707
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
FARMACI NR.7_VLVLORE0694003429
Farmaci Alteafarma_FRFier0696371468
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI KLODETA_VLVLORE
FARMACI KAMZATirane682726060
FARMACI KETI KAMEZ_TRKAMEZ TIRANE 684004011
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
FARMACI EMANUELFier0697370484
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE697292854
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO0694893930
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci GJIKNURI Vlore Rruga Pelivan Leskaj lagjja 10 korriku 0672027908
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.