Aloe Vera Gel Vit. E + Tea Tree 200 ml

1 000 Lekë
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera, vitamine E dhe vaj esencial Tea Tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0822

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vitamina E favorizon mbrojtjen e lëkurës nga oksidimi i yndyrnave. Vaji Tea Tree është i njohur për vetitë e tij antibakteriale. Xhel transparent i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 200 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Tea Tree Oil

 

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI LUMANI_SHL. V.Kushi, Rr. Clirimi-Shkoder694585191
FARMACI DENADA_TRTIRANE0692915733 / 0692915783
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI UNOTirane0692565666
FARMACI ORANGE 020rruges "Myslym Shyri", Tirane, Orange 0200692209778
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ALBI FIERFier682275543
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres052220408 / 0694766866
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI NR.7 (Anila Qendro)_SRSARANDE
LIFEMED SHPK (Farmaci Imi farma 2)Tirane Rruga Zonja Curre 0674089009
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci PHARMAWEST shpk HimareVLORE Himare Vuno Jale prane kompleksit Soleil0674061144
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
Farmaci Sabina BerishaFier Lagja 11Janari, Rruga Jani Bakalli0692656431 / 0695147247
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
Farmaci Blue PharmaCasa Italia, Kati 1 Tirane0695217058
FARMACI FLORITirane
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI MILANO_TR (Unaza e Re)Tirane0697857976
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI DITE E NATE 2-Zogu i ZiZogu i Zi Tirane
FARMACI NORA 1_SRSARANDE
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmacia Kanadeze Tirane Tirane Rruga Reshit Collaku Objekti 7/1350682053420
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI Nr 13Sarande085222137
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI VIRNADurres
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI BABAMUSTADurres
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI GRAND LACRruga Erjon Hoxha Lac0697336662
FARMACI HOBDARITirane042233183
Specifikime
Sipas tipit te produktit Aloe Vera
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.