Aloe Vera Gel Vit. E + Tea Tree 500 ml

1 450 Lekë
Xhel i perqendruar me ekstrakt te paster Aloe Vera, vitamine E dhe vaj esencial Tea Tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Xhel i përqëndruar me ekstrakt të pastër Aloe Vera (i kultivuar pa pesticide). Ky xhel vepron tek lëkura e thatë dhe e dëmtuar duke dhuruar një efekt hidratues dhe ushqyes. Falë përmbajtjes të polisaharideve kontribuon në mirëmbajtjen e ekuilibrit hidrolipid të epidermës dhe nxit tonifikimin e lëkurës. Është vecanërisht efikas në rast irritimi, skuqje ose djegie të lëkurës dhe pas ekspozimit të zgjatur në rrezet e diellit.

Vitamina E favorizon mbrojtjen e lëkurës nga oksidimi i yndyrnave. Vaji Tea Tree është i njohur për vetitë e tij antibakteriale. Xhel transparent i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, nuk yndyros dhe përthithet krejtësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme xheli në trup dhe masazhoheni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Paketimi: 500 ml

Aloe Vera

Vitaminë E

Tea Tree Oil

 

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI META SHSHKODER
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.