AKNET HYDRA PLUS 40 ml

1 650 Lekë
Xhel-krem per lekurat seborroike. Rekomandohet ne rastet e tharjes se lekures seborroike, te shkaktuar nga trajtimet farmakologjike (psh.me isotretinoine). Hidraton, ushqen dhe rigjeneron lekuren, pa e yndyrosur ate si dhe qeteson irritimin dhe disko
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10756

Permban:

Acidi Hialuronik (4 pesha  te ndryshme molekulare): Nxit hidratimin ne te gjitha shtresat e epidermes. 

Micropatch perimesh: Zgjat dhe fuqizon efektin hidratues.

Ceramide, Skualane dhe Vitamina E: Rikthejne  funksionin barriere te lekures.

Hidroksietil ure dhe Trimetilglicine: Stabilizojne nivelin e ujit ne shtresat e epidermes.

Perdorimi: Aplikoni sipas nevojes pas pastrimit te fytyres, me masazhim te lehte.

Paketimi: 40 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0699777985 / 0693747700
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
Farmaci Neo 1Tirane Farke Liqeni i thate kompleksi Kolombo 0695295675
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
Farmaci FarmaTea Tirane Rruga Hamdi Garunja0692336305
Farmaci BRISITirane Rruga Sami Frasheri pll 11 shk 3 kt 1 ap 190692329297
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci VeliaLezhe Mamurras Kurbin lagjja Zef Hoti 0696318339
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI ELENA _ELELBASAN,LGJ"HAXHIAS"RR"PETRIT GACE"0695593347
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.