ACTEEN PURIFYING CLEANSING GEL

€12.96
Xhel lares me efekt skrabi, per lekura te yndyrshme dhe me akne. Redukton yndyren dhe parandalon krijimin e pikave te zeza.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2628

Permban:

Grimca Celulose + dyll jojoba: Largojne qelizat e vdekura nga lekura dhe reduktojne sebumin.

Agjent antibakterial: Rregullon perhapjen bakteriale dhe eshte vecanerisht aktiv ne bakteret Gram + (P. Acnes).

Kompleksi i acideve oleanolik dhe dihidroguaiaretik: Redukton hiperseborrene, hiperkeratozen, inflamacionin dhe perhapjen bakteriale.

Vaj esencial nenexhiku dhe dellinje: Veti antiseptike, antiinflamatore dhe sigurojne nje ndjesi freskie pas aplikimit.

Perdorimi: Aplikojeni produktin ne lekure te lagur, duke shmangur zonen e syve. Masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni me uje te ngrohte. Gjithashtu eshte i pershtatshem per tu perdorur edhe ne trup ne zonat ku ka prodhim te tepert te yndyres.

Paketimi: 200 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Siri's Farmaci Shkoder Lagjja Qemal Stafa blv Zogu i pare 0673094315
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci DITE E NATE 4Tirane Rr Dibres ndertesa 110/5 kati 10699910010
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)........Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340698446335 / 0682010104
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI WELL PHARMA 21 DHJETORI TIRANE
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI ORANGE 042Rruga Hoxha Tahsim Tirane
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
Farmaci EGIAN (Fatos Mollosmani)Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FitHealth 1Rr Abdyl Frasheri -Tirane0682153996
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci ARMIR FARMA 2Tirane Rruga Barrikadave0694250110
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
Farmaci Farmavitta 27 BeratBerat Rruga Jani Vruho0697004885
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI FARMA PRIMA TIRANE21 dhjetori TIRANE694813693
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI XHENITirane
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI ANIFARMAKombinat_Tirane0693918230
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
FARMACI DITE E NATE 28Rruga Hasan Alla Tirane
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe0693655183
FARMACI VLADIRruga Irfan Tomini Tirane0675124488
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.