PROXERA PSOMED 40 GEL

€16.60
Xhel me 40% ure per trajtimin e parandalimin e hiperkeratozes, pllakave kutane dhe simptomave te lidhura me pruritin, eritemen, ekzemen.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3011

Permban: 40% ure, glukonolakton, acid laktik, ceramide, agjente stabilizues, uje te demineralizuar.

Perdorimi: Keshillohuni me mjekun/farmacistin tuaj .

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE E NATE 1Njesia bashkiake nr.2 Rruga Luigj Gurakuqi 0699910010
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI LIKATirane Rruga 4 Deshmoret042241003
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI ALESIA_TRKashar-Tirane0693379000 , 663070777
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.