Gel Solution 50% - Mantenimento BIO&VEGAN

€49.82
Xhel me perqindje te larte te acidit glikolik, 50%. Rekomandohet per lekurat normale dhe mikse. Lufton rrudhat e thella duke ndihmuar ne rigjenerimin qelizor. Gjithashtu stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0699

Perdorimi: Aplikohet 1-2 here ne jave, lihet te veproje 3-5 minuta dhe shperlahet.

Paketimi: 100 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.