Clarifying Cleansing Gel

2 200 Lekë
Xhel pastrues per fytyren, i pershtatshem per lekure te yndyrshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1031

- Largon yndyren e tepert

- Me efekt keratolitik

- E le lekuren e paster dhe te bute.

Perdorimi: Aplikoni xhelin ne mengjes dhe ne mbremje, masazhojeni 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Paketimi: 200 ml

Perberja: Ekstrakt i majase

Alantoin

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.