Clarifying Cleansing Gel

2 200 Lekë
Xhel pastrues per fytyren, i pershtatshem per lekure te yndyrshme.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1031

- Largon yndyren e tepert

- Me efekt keratolitik

- E le lekuren e paster dhe te bute.

Perdorimi: Aplikoni xhelin ne mengjes dhe ne mbremje, masazhojeni 3-5 minuta dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem

Paketimi: 200 ml

Perberja: Ekstrakt i majase

Alantoin

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI REARMRruga Bardhok Biba Tirane0692238973
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.