OK PED Coated Digital Protection In Gel

€10.21
Xhel polimer i mbeshtjelle nga nje material elastik, ne forme kellefi. Mbron gishtat, lehteson presionin dhe ferkimin e ushtruar mbi to.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2481

I pershtatshem per tu perdorur ne rast te deformimeve te gishterinjve “Hammer toes”, gishterinj te mbivendosur apo ne lezione te thonjve. Xheli i polimerit permban vaj mineral, i cili hidraton, zbut dhe mbron lekuren. Xheli eshte jo-toksik, hipoalergjik dhe nuk favorizon zhvillimin e baktereve. Lahet lehtesisht dhe mund te perdoret disa here. I disponueshme ne tre masa.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas Linjave Safte
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.