Acknes gel

Xhel transparent per fytyren me tendence akneike mikse dhe te yndyrshme me baze vaj esencial Tea Tree. Produkti ideal per te eleminuar shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Xhel transparent për fytyrën me tendencë akneike mikse dhe të yndyrshme me bazë vaj esencial Tea Tree. Produkti ideal për të eleminuar shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin lëkurës.

Vaji esencial tea tree është një produkt nga Australia, i cili është përdorur në shekuj për vetitë e tij. Ndër të tjera përmban acid azelaik (purifikues), Zink (normalizues i yndyrës), Aloe Vera (hidratuese dhe ushqyese) vitaminë A, E, F (shumë të nevojshme për lëkurën).

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurë të larë dhe të thatë 1 ose 2 herë në ditë. Mos e aplikoni afër syve, hundës dhe gojës.

Paketimi: 25 ml

Vaj Tea Tree

Acido azelaic

Zink

Vitamina F

Aloe Vera

Vitamina A

Vitamina E

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, parfum, paraben, SLES, SLS.

Produkt Vegan

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.