Acknes gel

770 Lekë
Xhel transparent per fytyren me tendence akneike mikse dhe te yndyrshme me baze vaj esencial Tea Tree. Produkti ideal per te eleminuar shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Vaji esencial tea tree është një produkt nga Australia, i cili është përdorur në shekuj për vetitë e tij. Ndër të tjera përmban acid azelaik (purifikues), Zink (normalizues i yndyrës), Aloe Vera (hidratuese dhe ushqyese) vitaminë A, E, F (shumë të nevojshme për lëkurën).

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurë të larë dhe të thatë 1 ose 2 herë në ditë. Mos e aplikoni afër syve, hundës dhe gojës.

Paketimi: 25 ml

Vaj Tea Tree

Acido azelaic

Zink

Vitamina F

Aloe Vera

Vitamina A

Vitamina E

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, parfum, paraben, SLES, SLS.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane0692141304
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci Alteafarma_FRFier0696371468
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.