Erbaven fresh gel

1 100 Lekë
Xheli Erbaven Fresh eshte i pasur me ekstrakte natyrale si trokserutina, Escina, Centella, Boronica, Rutina, Ananas, Aloe etj, te perdorura tradiocionalisht per vetite e tyre relaksuese dhe tonifikuese.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0873

Xheli Erbaven Fresh është i pasur me ekstrakte natyrale si trokserutina, Escina, Centella, Boronica, Rutina, Ananas, Aloe etj, të përdorura tradiocionalisht për vetitë e tyre relaksuese dhe tonifikuese. Erbaven Gel favorizon drenimin e likideve të trupit në zonat ku aplikohet, duke eleminuar fryrjen.

Përdorimi: Aplikoni xhelin në këmbë, vecanërisht në kavilje dhe pulpa, në mëngjes dhe në darkë, duke e masazhuar nga poshtë sipër derisa të përthithet krejtësisht.

Paketimi: 100 ml

Trokserutinë

Rutinë

Escina

Centella

Boronicë

Ginkgo biloba

Gështenjë e egër

Ananas

Arnica

Aloe Vera

Mentol

 

Nuk përmban: Ngjyrues artificialë, paraben, parfum, SLS, SLES.

Klinikisht i Testuar

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Farmaci AMICA PLUSTirane, Blv Gjergj Fishta kulla 2 kt 10692128330/0695814307
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI FARMA PRIMA TIRANE21 dhjetori TIRANE694813693
FARMACI BEU L KJRr.Jurgen Trade_Kavaje0699324717
Farmaci Dite E Nate 7 (Brryli)Tirane Tek Brryli
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
FARMACI META SHSHKODER0694531283
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore033222331
FARMACI NUSHI _LULushnje0698336176
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI Nr 13Sarande085222137
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.