XyliWhite Coconut Oil Toothpaste Gel

960 Lekë
XyliWhite Platinum Mint Toothpaste Gel with Baking Soda paste per dhembet pa flor e cila perdor xylitol si perberin kryesor.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10926
  • Pastron dhe zbardhon
  • E formuluar me përbërësit më të pastër
  • Përmban 25% Xylitol, në nivelet më të larta
  • Me shije të freskët mente
  • Formulë vegane/vegjetariane
  • Për fëmijë dhe të rritur

XyliWhite™ Platinum Mint Toothpaste Gel with Baking Soda pastë për dhëmbët pa flor e cila përdor xylitol si përbërin kryesor.

Përdorimi: Nga 2 vjec e sipër: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentistijuaj.

Përbërës: Xylitol (25%), Papain

Paketimi: 181 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.