Zinc Gluconate 50 mg Tablets

€10.94
Suport per sistemin imunitar. Suport per funksionin e enzimave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11764

Zinku është një mineral esencial për funksionin e shumë organeve dhe sistemeve në organizëm përfshirë sistemin skeletor, imunitar, neurologjik dhe endokrin. Zinku është i nevojshëm si kofaktor për shumë reaksione enzimatike të lidhura me proteinat dhe metabolizmin e karbohidrateve, sintezën e RNA/RDA dhe sinjalizimin intraqelizor. Zinku gjithashtu luan një rol kritik në neutralizimin e radikaleve të lira dhe në një plakje të shëndetshme.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë gjatë një vakti.

Paketimi: 100 tableta

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Zink (nga glukonati i zinkut)

50 mg

455%

Përbërës të tjere: Celulozë, stearat magnezi (origjinë bimore), silicë dhe mbeshtjellje vegjetariane.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SAT FARMATirane2238270
ILUMINA PHARMa (Don Bosko)Rruga Don Bosko Tirane0696014313
Farmacia 10/1Tirane Rr.Muhamed Gjollesha, nr 2 0692959779
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI VIOLETA GJOKATirane Rruga Fabrika e Qelqit pallati 55 Tirane0692779657
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
FARMACI DORINA VASIARI DRDURRES0699301180
FARMACI ORNELA MUHARruga "Avdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI STELA VLVlore0694025175
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
FARMACI VERA TRTirane042254966
FARMACI ENCHI Ruga Ali Shefqeti Godina nr.53 Tirane0672897970
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
Farmaci TEMALI_SHKODER SHKODER0682038432/0684122793
FARMACI URGJENCA_KOLagjja 4, Rruga Todi Vogli, Pallati 7,Kati I672022901
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI ARNISA TiraneBulevardi "Shqiperia" Godina Agimi,hyrja 9 Tirane0692334184 / 0697496801
Farmaci ANICA GROPAFier Rruga Kastriot0694572662
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI EVA-FARMA Tirane042400526
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
Farmaci Smerald 2Tirane Rruga Panorama Kompleksi Erjoni Shpk0694098703
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI GJERMANE 2 ELBASANElbasan Lagja Clirimi,rruga Thoma Kalefi Elbasan0692172869
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI INEATirane
FARMACI NATI TIRANEPrane poliklinikes Iranian TIRANE699807898
FARMACI GENT ELElbasan
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI DITE E NATE 30Autostrada Tirane-Durres Km.3 Mezez Kashar Tirane0699910010
Farmaci Orange Farmaci 004 Yzberisht Rr. Mikel p.Maruli Gora Kati 1.Tirane
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
Farmaci Orange farmaci 034Tirane Rruga Kavajes
Farmaci Orange farmaci 030Tirane Blv Zogu i pare , ish pallati Zeri i Popull
FARMACI LIVIDARruga Bardhyl ndertesa nr.9 Tirane0695545372
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI ORANGE FARMACI 47TIRANE Bulevardi 'Bajram Curri''
FARMACI SIBORAKashar YZBERISH Rr.Panajot Pano,Nd.30682709429
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI ORANGE 042Rruga Hoxha Tahsim Tirane
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI KLAJDI Elbasan Lagja Aqif Pasha 0697933982
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
FARMACI ELIO (Eljon Zekaj)Rruga Reshit Collaku Tirane0672225555
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr8170
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI GLEDIS TIRANETIRANE0675562444
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI CENTRAL PHARMA GROUPRruga e Kosovareve prane diges se liqenit Tirane0692404124
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
FARMACI DITE E NATE 3 Tirane RRUGA SULEJMAN DELVINA pll 19
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
FARMACI GENC DANILushnje,L.Xhevdet Nepravishta,Bul.Kongresi 0682046104
Farmaci FranklinTirane Rruga Frang Bardhi kt 1 0695331967
Farmaci ELENA KALAJA-DRDURRES52237187
FARMACI ELITE PHARMA(pediatria)SPITALET PEDIATRIA -TIRANE692936551
FARMACI FATJONI_TRTEK KMY_TIRANE45200130 ,0698339994
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI RIALFATirane0697695484
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
Farmaci MARSITirane Yzberisht Rruga Besim Alla ndertesa 120695881869
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI FLORITirane
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI EURO FARMA 9_TRTirane04523559 / 0686466038
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACIA AMERIKANE Rruga Mihal Duri Tirane0698888357
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
Farmaci Farma Net Albania 15Tirane Rruga Vaso Pasha pall 15 shk.3042275675
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci Orange Farmaci 017Korce Lagjja 5 shetitorja Fan Noli0698693562
FARMACI SANDRI 2_KOKORCE692568812
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI PHARMAWEST Sh.p.k(GARDA) TIRANERruga Ibrahim Rugova692023111
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI MIRCE TRRr "AliDemi", ndertesa nr.79, Tirane0695415010
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/3640672315574
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
Farmaci Romina SRSarande Lagj. Nr3, Rr. Lefter Talo0695867641
FARMACI DITE E NATE 18Rr Hoxha Tasim Tirane0699910010
FARMACI ORANGE 014 Durres Rruga 29 Nentori lagjja nr 12
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
Dr.ANTONIO TURI HEALTH REAL SOLUTIONSTirane Rruga e Durresit Godina 79 Hyrja 4.ap 34 0697032745
FARMACI DITE E NATE 37Tirane Njesia bashkiake 5 Rruga Tish Daija 0699910010
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
LIFEMED SHPK( Farmaci Imifarma 1)Tirane Rr Myslym Shyri pll1 shk 3 ap 490674089009
FARMACI DITE E NATE 23Komuna e Parisit nr.6/305 Tirane0699910010
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI PHARMAWEST (Rr.Kavajes)Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI DITE E NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI SHAKAJ_TRTIRANE 693959997
FARMACI RISTOTirane0695758202
Farmaci SAPIENZA Elbasan Lagjja Dyli Haxhire BLV Aqif Pasha pll10/10682429602
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI DITE E NATE 32Tirane Njesia bashkiake 5 ,Rruga Islam Alla ZK83800699910010
ILUMINA PHARMA (Rr.Dibres)TIRANE Rruga e Dibres
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
Farmaci Efigjenia PaciKorce Lagjja 1 Blv Republika 0693892330
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci LOISTirane Rruga Siri Kodra, blv i ri pran Asllan Lala0675454949
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI SILVA (SILVANA MANALLARI)Rruga Don Bosko Tirane0696278414
Farmaci Sole ShkoderShkoder Rruga Qemal Dracini0682033949
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
Farmaci LUNA_VlVlore blv Ismail Qemali Pll Cobo kt 10693323870
FARMACI AMOS (F.KRUJE)FUSHE KRUJE LAGJJA PUNETORI KRUJE0672960195
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI MINELLATirane042229138
JOENS 2021 SHPKDurres Lagjja 15 Rruga Petrit Llaftiu kt 10693946200
FARMACI AJLA FARMA 2Rruga Myslym Keta Hyrja 5 Tirane0696730394
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI XHENITirane
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.