SHOP BY CATEGORY

SUPLEMENTE DHE USHQIME

MATERIALE MJEKSORE

DERMOKOZMETIKA

Firmat

VAJRA ESENCIALE TE PERSHTATSHEM PER AROMATERAPI

Beauty is a feeling!

Fondatine likuide me efekt te trefishte antirrudhe (riparon, ridensifikon dhe rigjeneron), i dhuron lekures suaj nje ndjesi te mendafshte.

Gjithcka qe ju duhet per lekuren!

Janssen sjell produktet kozmetike qe shërbejnë për nevoja të ndryshme të lëkurës.