1111 Cervical Ortophaedic Pillow (Jastek ortopedik)

L4,300

Ka stok

In Stock

SKU: 1548

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ne dallim nga jasteket e tjere, te cilet jane shume te bute, shume te forte apo deformohen nga pesha e kokes, ky jastek ortopedik mban formen dhe pozicionin e duhur te qafes dhe shtylles kurrizore gjate nates. Struktura e saj e brendshme Heliocel, nje poliuretan i vecante eshte hipoalergjik, jo i deformueshem, me nje trajtim bakteriostatik dhe fungistatik. Shtresa e siperme e jastekut eshte 100 % pambuk.