Crema Super Protettiva SPF 50 – Viso

L2,360

I passhëm përmes paraporositjeje

On backorder

SKU: 84697

Pershkrimi i produktit

Formula e pasur me vaj argani, vaj ulliri dhe vitamina, ben qe kremi te kete nje efekt te fuqishem hidratues dhe antirrudhe. Fale pranise se ekstraktit te aloes, mullages dhe kamomilit kremi ka gjithashtu efekt qetesues, nderkohe qe prezenca e luleve te monoit i japin nje arome te fresket dhe delikate. Mbrojtja e larte SPF 50+ parandalon skuqjen e lekures.

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi

Tundeni para përdorimit. Aplikojeni kremin në lëkurë 20 minuta para se të ekspozoheni në diell dhe masazhojeni atë. Riaplikojeni sërish cdo 2 orë, ose sa herë qe dilni nga uji.

paketimi

50 ml

Përbërësit

Vaj argani, ulliri, avokado dhe oriz, gjalpë shea, dyll blete, ekstraktet e aloes, ngjyrë vjollce, kamomil, alantoinë,Vitaminat A dhe E
orizanol.