Effer-C™ Elderberry Packets

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11882

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formule e patentuar e cila furnizon trupin me spektrin e plote te vitaminave B, minerale, elektrolite, CoQ10 dhe Acid alfa lipoik. Me shije Elderberry (lule shtogu).

  • 1000 mg vitaminë C
  • Mbështetje për Energjinë dhe Sistemin imunitar
  •  Elektrolite vitale*
  • Plus vitamina dhe minerale
  • E bërë me fruta të vërteta
  • Pa sheqer
  • E ëmbëlsuar me BetterStevia®

perdorimi

1 bustinë e tretur në një gotë me 100-150 ml ujë.

paketimi

30 bustina